درباره ما

تیم توسعه ماجد در سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد زیرساخت و آنلاین سازی کسب و کارها ایجاد شد. بنابراین به طور جدی به تمام زمینه های ممکن در این عرصه ورود پیدا کرده و با تمام توان برای بهبود شرایط کسب و کارها در کشور تلاش می کند.

تیم توسعه ماجد با فعالیت در حوزه های مختلفی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن، طراحی نرم افزار های تحت وب، راه اندازی شبکه، امور گرافیکی، عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای و همچنین ایجاد ارتباط موثر و هم افزایی بین تیم های مختلف خود توانسته است در مدت زمان اندکی در عرصه های گوناگون دیجیتالی کشور وارد شده و به عنوان یکی از مجموعه های مطرح این حوزه شناخته شود. ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، نیروی منابع انسانی توانمند، و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است.

logo-size-asli-scaled

چرا ماجد؟

ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان

تیم توسعه ماجد با مکانیزه کردن فرآیندهای سفارش دهی و راه اندازی بخش پشتیبانی مشتریان محترم،می تواند در کوتاه ترین زمان خدمات مطلوب و مناسبی را ارائه دهد.

کیفیت،پیشرفت و توسعه

شعار تیم توسعه ماجد برای انجام پروژه های مختلف همین است؛ کیفیت، پیشرفت و توسعه؛ چرا که معتقد هستیم با رشد و پیشرفت مشتریان محترممان مجموعه ویستا نیز پیشرفت می کند.

رضایت شما برای ما مهم تر است

رضایت مشتریان برای ما نسبت به هر چیز دیگری اولویت دارد. همه مشتریانی که با ما همکاری کرده اند رضایت کافی را از نحوه خدمات و پشتیبانی مجموعه داشته اند.

تیم ماجد...

محمد پورامین / مدیر و برنامه نویس

support

عبدالله صنم پور / تیم فنی و گرافیست

support

مجید بایرام زاده / تیم فنی و گرافیست

مجوزهای ماجد...

نماد تجارت الکترونیکی

نشان ملی ثبت / ساماندهی

logo-samandehi

اتحادیه کسب و کارهای مجازی